Březen 2013

Nový začátek,ale....

23. března 2013 v 9:41 | Ronnie |  Oznámení z roku 2013
...na jiné platformě.Možná si i tady na blog.cz povedu nějaký menší blog.Uvidím.Ale sem se už nevrátím z jednoho prostého důvodu-nelíbí se mě tady.Výsledky v anketě v menu mě v tom přesvědčení dost podporují.Blog nedávno oslavil své třetí narozeniny.Nikdo ho nečte až na pár vzácných vyjímek.A je to z velké části mou vinou,protože se tomu tady téměř vůbec nevěnuji.Ale o tom už dost.Od včerejška si vedu blog na googlovském bloggerovi a cítím se tam spokojeně.Vyhovuje mi to tam a proto tam zůstanu.Mám tam i svůj profil,mail atd.Kdo bude chtít adresu blogu,tak ať mi napíše na blogový mail-ronnie.redakce@gamil.com.
A o čem ten můj nový blog vlastně je? Tak hlavně o mých fotografiích a v menší míře se tam budu věnovat i psaním svých zážitků a názorů.Ale už žádné dení výkecy a žvásty typu-koupila jsem si toto a tamto a líbí se vám to? To už ne :D
A také odsud smažu všechny fotografie.Aby byly jen na jedné stránce a vyloučila se tak možnost ,že by někoho napadlo mě nahlást jako kopíráka..

Takže,tímto článkem uzavírám etapu tohoto blogu.Za celou tu dobu zde vyšlo 1 606 článků (z toho jen malé procento nějak přínosných pro vás :D) a navštívilo jej přes 20 000 návštěvníků.

Loučí se Ronnie.(Snad navždy)