Listopad 2011

NANI???!!!!

18. listopadu 2011 v 17:07 | Nami :3 |  Oznámení z roku 2011
Zmizelo mě celé menu!!! No tak to je poslední kapka! Co nejdříve dodělám lay a rubriky na novém blogu a stěhuju se tam!


Help me!!!

17. listopadu 2011 v 9:35 | Nami :3 |  Oznámení z roku 2011
Přihlásila jsem se do Vánoční soutěže na Datart.cz o notebook SONY. Už dlouho si přeji mít svůj notebook,ale nikdy jsem jej nedostala,ani si na něj nenašetřila (neptejte se proč XD)
Takže soutěž je o sbírání ozdob. Na stránce dole je tlačítko Darovat ozdobu. Celkem můžete darovat 2 ozdoby každý den. Až budu mít nasbíraných 100 ozdob,stromek povyroste a já budu mít větší šanci na výhru! Prosím každého o hlasy TADY !!!Každému,kdo bude chtít,hlas oplatím. Stačí napsat do komentů. Děkuju všem!

Myslíte,že mě přestěhování na nový blog donutí se vrátit? xD

8. listopadu 2011 v 19:14 | Nami :3 |  Oznámení z roku 2011
Sate mina,ano jsem tu zase po sto letech xD O škole už se mě i zdá,párkrát se mě stalo,že jsem chodila v polospánku po pokoji a rožínala a zhasínala a při tom jsem měla pocit,že spím. Ano,hrabe mě,mám halucinace,už ani nevím,co se mě zdálo a co bylo dooravdy. Jediné na co mám chuť,když přijedu ze školy,je lehnout si a spát. A to tím hlubokým spánkem,který mě zase nakopne a po probuzení mám energii na rozdávání,jak to bylo dřív. Už toho všeho mám po krk. Naštěstí se zae blíží příští týden svátek a ředitelské volno a víkend,tedy krásné čtyři dny volna!!!

Jinak knadpisu. Jak už jsem před dlouhou dobou psala,při pročišťování blog.cz se mě podařilo ukořistit jednu dobrou adresu! A ta teď leží v zapomění už pěknou dobu. Začíná mě jí být líto xD Tento blog mě i celkem omrzel... Není tu nic,kromě SB,kvůli čemu bych tu měla dál pokračovat. I když pochybuju,že ještě nějaké SB mám xD Navíc se mě tady asi tři čtvrtě obrázků,uložených na janforman.com nezobrazuje a galerie bez obrázků,jsou k ničemu. Stejně tak články. A všechno to obnovit by mě zabralo strašně moc času,který nemám,a mít hooodně dlouho nebudu -_-"

Takže co v na to? :D Vím,je to se mnou těžké,ale aspoň není nuda ne? XDDD