Červenec 2011

Lay č.21-Hello Summer

31. července 2011 v 9:18 | Nami :3 |  BLOG/layouty

Spokojenost: 70%
Je tu od: 30.7.2011
Do: ?
Moje poznámka k layoutu: Chtěla jsem něco letního i přes to,
že venku to spíš vypadá na podzim :(

Kontrola SB!

29. července 2011 v 12:35 | Nami :3
Teď oběhnu všechny SB a podívám se,jestli jsem ještěv jejich seznamu. I když pochybuju XD A zahajuji zápis!


Bude trvat do 7.srpna!!

29.7.2011

29. července 2011 v 12:27 | Nami :3 |  Deníček z roku 2011
Hele taky vám nejdo přes Chrome vkládat komenty?! Přes Mozillu to jde,ale já jsem zvyklá na Chrome!!! XD Už mě to nešlo včera a dneska taky ne... Doufám,že s tím admini něo udělají,nebo mě klepne -_-"

Lidi,asi jsem se zbláznila!

28. července 2011 v 18:01 | Nami :3 |  Oznámení z roku 2011
Po dojemném(?!) rozlučkovém článku přicházím s naprosto šíleným oznamem %D Rozhodla jsem se pokračovat!!! A proč? Po přečtení komentů,teré jste mě napsali pod předchozí článek,jsem si uvědomila,že mi budete chybět víc,než jsem si myslea. Opravdu :3
Ale že jsem se vrátila neznamená, že tu bude taková aktivita jako před tím. Maximálně po zbytek prázdnin, volné výkendy, a prázdniny během školního roku. Není to moc, ale co se dá dělat. Nechce se mi to tu opouštět. Předchozí článek se mě psal opravdu těžko a pak jsem o tom ještě hodně přemýšlela. Slíbila jsem si, že s blogem nikdy neskončím, tedy nesmažu ho! A to taky dodržím. Ale taky by mě bylo líto ho nechat takhle chátrat, když si ho vedu už přez rok.
A všimla jsem si, že návštěvnost se nesnižuje i když jsem tady přes měsíc nebyla, což mě těší X3
Nami

Rozhodnutí...

22. července 2011 v 17:14 | Nami :3 |  Oznámení z roku 2011
...No tak jsem se rozhodla,že to tu nechám tak jak je,....a končím. Ano,čtete správně,opravdu to nemá nejmenší smysl,když už mám trochu jiné zájmy a hlavně jdu do posledního ročníku a moje jediná priorita je udělat závěrečné zkoušky. Do toho chodím do výtvarky a mám spoustu jiných zájmů. Anime ale i tak zabírá velkou část mé duše. Konec konců zajímám se o něj od osmé třídy,což je skoro pět let!!! Když si jen tak čmrkám,čmrkám v tomto stylu :D Představy postav v knížkách jsou v tomto stylu XD No tak je vidět,že pořád jsem ten šílenec jako na začátku,když to všechno začalo. A myslím,že se toho jen tak nezbavím. Tak vám všem,a hlavně SB, přeju,aby vám to na blozích dobře šlo,aby ste to nezabalili tak brzo jako já a hodně štěstí!
Naposled se s vámi loučí Nami Tsukiko,otaku srdcem i duší :3
Budete mi chybět...