Únor 2011

Umbreon

28. února 2011 v 17:05 | Nami
Kdo neví, tak je to Pokémon. A je to vývojová fáze Eeveeho :3


Zdroj: DA

Ryuk

28. února 2011 v 17:00 | Nami


Zdroj:Minitokyo.com, DA

Návštěvnost od 21.-27.2.2011

28. února 2011 v 14:39 | Nami |  BLOG/návštěvnost
Pondeli: 28
Utery: 28
Streda: 33
Ctvrtek: 25
Patek: 57
Sobota: 43
Nedele: 49

Celkem: 263


Arigato, všem X3

Postoupila jsem do 7. kola SONAP

27. února 2011 v 20:59 | Nami |  Oznámení z roku 2010
Kdo chce, může hlasovat pro L, TADY

Arigato! :3

Black Star- bojový mod XDD

27. února 2011 v 20:15 | Nami
Nic lepšího mě nenapdalo XD Tváří se tam tak bojovně :DZdroj:moje složka :D

Kaichou wa maid-sama- recenze

27. února 2011 v 20:13 | Nami


Počet epizod:26
Žánr:Romantická komedie
Rok vydání:2010
-
Seika High school byla chlapecká škola, jejíž jedinci byli známí jako ti nejhorší z nejhorších. To se ale změnilo, když se ze Seika stala smíšená škola. Ale nezdá se, že by se podmínky zvláště pro něžné pohlaví, na škole zlepšily. A tu nám nastupuje hlavní hrdinka tohoto shojo anime, šestnáctiletá Ayuzawa Misaki.
Misaki je první ženskou předsedkyní studentské rady a jako cíl si dala právě přitáhnout na Seika více holek a udělat z chlapců vzorné studenty. A že to obě dvě strany nebudou mít lehké, je jasné. Misaki je feminitska, která kluky z celého srdce nesnáší, a navíc má sílu, kterou se nebojí používat (přísloví "Škoda rány, která padne vedle" je pro ni absolutně výstižné), ale tím se zase stává nepřítelem číslo 1 pro chlapeckou komunitu Seika, kteří rozhodně nehodlají změnit.
Ale i Misaki má tzn. Achillovu patu, kterou nikdo ze Seika nesmí objevit, nebo by její plán šel do kytek a sbohem respekte, který si tak tvrdě vybojovala. Žije totiž jen se svou matkou a sestrou a jsou chudí, takže Misaki musí pracovat v kavárně a nosit na sobě kostýmek služky. A samozřejmě, co se nestane......někdo na to přijde.
A tím "někdo" je jediný chlapecký student, který se Misaki nebojí, Usumi Takumi, kluk, který je perfektní snad ve všem, co dělá, má úspěch u holek, kterých si ale nevšímá a ke kterému ostatní studenti vzhlíží. A právě taková osoba narazí na Misaki, když právě vynáší z kavárny odpadky.
A hlavní děj tohoto 26-ti dílného anime je na světě. Takumiho oblíbená činnost je škádlení a provokování Misaki, a častými narážkami ji přivádí téměř k šílenství, za což si vyslouží přezdívku "perverted space alien" (úchylný mimozemšťan) či "stalker". Nicméně ale i Misaki musí časem přiznat, že Usuhiho ochomýtání kolem její osoby je někdy docela užitečné.Zdroj:nasusa.blog.cz

Hellsing- recenze

27. února 2011 v 13:19 | Nami
Svět již dávno není tím krásným místem požehnaným bohem. Změnil se. Je v něm nebezpečí, násilí, zlo... a krev. Spousta krve. Tolik, že si to žádný živý člověk nedokáže představit. Ale ti mrtví... špatně. Ti nemrtví, ti by si to představit dokázali. A nejen představit. Krev potřebuje každý. Ať už je živý či za hranicemi smrti, vždycky bude krev potřebovat. Ale zatímco ti živí si krev sami tvoří, ti, kteří překročili hranici, ji potřebují dodávat. A ne v zrovna malých dávkách...
Je však špatné být někým takovým? Jste špatný jen proto, že potřebujete krev? Jste špatný, protože se snažíte zůstat na tomto světě? A nebo je za tím něco jiného?

Tak právě tuto otázku nám vyřešila jistá organizace s názvem Hellsing, v jejímž čele stojí lady Integra a která má za úkol rozlišit uměle vytvořené upíry, kteří obvykle slouží teroristům a podobné havěti v plnění jejich odporných plánů, a zbavovat se jich, co to jde. Tato organizace sídlí v Londýně a víceméně spadá pod nadvládu britské královny, avšak její plány a mise zasahují daleko za hranice své sídelní země. A kupodivu, nejschopnější "agent" této organizace je právě jedním z těch, kteří překročili onu pomyslnou hranici. Je jím upír, kterému se říká Alucard.
Jistě vás teď trkne, že to bude určitě hlavní hrdina. Ano, můžeme ho nazývat hlavním hrdinou, i když rozhodně nebude jediným, na koho se tento příběh soustředí. Je tu totiž jistá policistka, která se čistě náhodou octne na jedné misi, kde se musí postavit hromadě ghúlů, mezi nimiž jsou i policisté, se kterými bývala v jednom týmu. Samozřejmě, že ji to vyšokuje. Navíc, která členka běžné policie je připravená čelit něčemu takovému? Asi jen tak nějakou na ulici nepotkáte. A proto se naše milá policistka dá na útěk - poslední možné řešení, které ji napadlo. Samozřejmě, že uteče na nějaké bezpečné místo. Do kostela. Jenže co se nestane! Jak už to tak bývá, v kostele najde kněze. Problém je, že to není jen tak ledajaký kněz. Napadá vás něco? Například, že náš milý kněz nemyslí na zrovna nejpěknější věci? Samozřejmě, že ne, o čem by pak ten příběh byl. Do cesty se mu ale postaví již zmíněný upír Alucard. Kněz se však brání ze všech sil a v poslední marné snaze zachránit si holý život před sebe postaví policistku jako živý štít. Neuvědomuje si však, že taková maličkost jako živý štít rozhodně milého Alucarda nezastaví. Kulka proletí přímo skrz tělo Viktorie a skončí v knězově hrudníku. A Viktorie je volná, ale na pokraji smrti. Ani to ale Alucarda nevyvede z míry. Aby ji udržel na tomto světě, prostě a jednoduše z ní udělá upírku. A začíná nové období jejího života. Docela odlišné od těch předtím, ale vlastně ani ne tak špatné... když pomineme fakt, že se za každou cenu snaží zabránit pití krve, jen aby zjistila, že je pro ni nezbytná. I to se ale dá řešit...


Tento trailer mluví za vše :D

→ Soutěže- rozcestník

27. února 2011 v 13:10 | Nami

Soutěž o nejlepší anime roku- SONAR
Soutež o nejlepší anime obrázek- SONAO
Soutěž o nejlepšího anime záporáka- SONAZ
Soutěž o blog měsíce- SOBM

Hellsing- rozcestník

27. února 2011 v 10:41 | Nami
Galerie- screeny, fanARTy, avatary, atd.
Ostatní- recenze, postavy, videa, atd.

Lunch time

26. února 2011 v 11:17 | NamiZdroj:nikitaka.blog.cz