Červenec 2010

Saiův první sněhulák XD

31. července 2010 v 22:35 | Nami

Tenhle komix jistě spousta z vás zná,ale přiznejte,že nemá chybu XDDDSoul Eater-recenze

29. července 2010 v 15:25 | Nami
Zdravá duše..
...se nachází ve zdravé mysli...
...a ve zdravém těle.


Shinigami-sama

Tento příběh se hlavně odehrává ve městě, které má název Death City. Už podle názvu, vám to určitě připadne zvláštní. V tomhle městě, existuje škola, které se říká Shibusen. A tuhle školu navštěvují "Masters" a "Weapons". Čili Uživatelé a Zbraně. Děj začíná dvojicí Maky a Soula. Maka Alburn je uživatel a Soul je jejé zbraň, lépe řečeno, její kosa. Žáci, co se učí na Shibusenu, mají totiž za úkol získat 99 duší Kishinů a 1 duši čaroděnice. Potom, co tohle získají, se obyčejná kosa změní v Kosu smrti. A tímhle tohle anime začíná. Maka a Soul už 99 duší mají a ještě jim zbývá čarodějka. Jednu najdou, ale zas tak lehce chytnout nejde. Nakonec ji, ale chytnou, ovšem to má malou chybu. Ta osoba, kterou chytily, totiž není čarodějka a tím pádem, oni ztratí všech nasbíraných 99 duší a musí začít od začátku.

Celému městu velí Shinigami-sama. Asi byste moc nepoznaly, že to je Bůh smrti, ale to je vedlejší efekt. První tři díly, jsou takové úvodní. V prvním díle je Maka a Soul. Ve druhém díle se oběvuje další dvojka, Black Star a Tsubaki. Black Star je uživatel a Tsubaki jeho zbraň. Ona je milá a hodná a on je hyperaktivná kluk, který o sobě říká, že přemohl boha.

Ve třetím díle se oběví trojička, dosti podivného rázu, Death the Kid, Liz a Patty. Kid je uživatel a Liz a Patty jsou jeho zbraně, přesněji řečeno dvě opravdu efektné pistolky :) (pak si všimněte, jak je Kid drží :D ). Tak na tyhle tři nejde zapomenout. Kid je ke všemu syn Shinigamiho a dalo by se říct, že má fóbii, z nesymetrických věcí :D

Postupem času, spolu všichni začnou vycházet, i když s tím mají trochu trable. Chodí na různé mise a chytají duše. Ovšem nebylo by to ono, kdyby tam nebyl i nějaký ten záporák. V tomhle směru je to čarodějka, jak jinak. Je jich tam hodně.


Podaří se Soulovy a Mace získat všechny duše??
Jaká hrozba vysí nad Death City??
Podaří, se jim čelit všem překážkám??


Zdroj textu:www.sakura07.sblog.cz
Zdroj obrázků:tak to už vážně nevím...

Death note-recenze

29. července 2010 v 15:20 | Nami
Tohle anime je mé druhé nejoblíbenější ^^

Věříte na Boha smrti? Ne. Věříte ve spravedlnost? Ano. Ale co když se vám naskytne příležitost, vykonávat spravedlnost osobně a ještě se při tom potkat s Bohem Smrti. Uvěříte?
Death Note, zápisník smrti. Student Light Yagami má ve škole výborný prospěch. Jeho otec je policista na vysoké úrovni. Light je prostě geniální dítě. Štve ho, že někteří zločinci, nejsou potrestáni, tak jak by měli být. Jednoho dne, se mu ale naskytne příležitost, vzít spravedlnost do vlastních rukou. On toho taky využije. A co že se to vlastně stane? Light najde Zápisník smrti. A co to je? Když do něj napíšete jméno osoby a myslíte při tom na to jak vypadá, on do minuty zemře na infarkt, pokud tam nenapíšete podrobnosti. Při tom se mu ještě zjeví, minulý vlastník Zápisníku, Shinigami Ryuuk.

A tak se Light chopí skvělé možnosti a začně svět napravovat sám, pomocí zápisníku. Masově začne zabíjet zločince, ale v momentě se to zvrtne a Light zabíjí i nevinné lidi. A je to ještě lepší, když jeho otec, na případu Kira pracuje(Kira je přezdívka, kterou mu daly občané, za nějakou dobu se totiž stane slavným). Light zabije všechny agenty FBI, kteří na jeho případu pracovaly. Kdo tedy případ vyřeší? Na scéně se začne objevovat nejlepší agent na světě, asi nejinteligentnější člověk, s přezdívkou L. Nejdřív svou tvář neukáže, ale postupem času se dozvíme, kdo to je.

Začne se to prapodivně vyvíjet. Light se totiž po pár událostech, přidá k případu Kira a bude jej taky vyšetřovat. No není to ironie?

Existuje jen jeden Zápisník smrti??
Zjistí L o Lightovi pravdu??
Jak to všechno dopadne??Dobře nebo špatně??


Zdroj textu:www.sakura07.sblog.cz
Zdroj obázku:www.sakura07.sblog.cz

Vampire knight-recenze

29. července 2010 v 15:12 | Nami
Škola Academy Cross.Na pohled se zdá jako obyčejná škola ale zdání klame.Ve škole se střídají dva druhy studentů."Denní třída" a "noční třída".Denní třída,která je mimochodem o dost obsáhlejší musí školu ihned po skončení vyučování opustit a odebrat do svého pokoje na koleji,kdežto noční studenti školu navštěvují pouze v noci.Na tohle střídání studentů dohlížejí dva předurčení prefekti z denní třídy - Yuuki Cross a Zero Kiryuu,kteří jako jediní spolu s ředitelem znají tajemství nočních studentů...


Když byla Yuuki malá,zachránil jí život upír jménem Kuran Kaname,za tohle je mu Yuuki velice zavázaná a zamilovaná.V té době byli v jejím životě poze dva muži - Kuran Kaname a její adoptivní otec.Zdá se že je poklidná zima ale...


Na scéně se objevuje Zero Kiryuu.Celou Zerovu rodinu zabil upír a on jen zázrakem přežil.Tak ho nechali bydlet u sebe.Z Yuuki a Zera se stávají dobří přátelé ale Yuuki cítí,že se Zerem není něco v pořádku.Nastává tedy čas kdy začnou studovat na Academy Cross a jsme zase na začátku.
Zero byl vždycky trochu tajemný a skleslý,nejvíce v posledních čtyř letech.Yuuki si toho začíná všímat,snaží se zjistit co se děje ale Zero ji nechce pustit k sobě blíž a Yuuki se začíná opravdu bát.Zero,který je velice zaujatý proti upírům ze zážitku z dětství také skrývá jedno tajemství....
Yuuki má na výběr.Zachrání Zera a dá mu vůli žít,nebo si vybere Kanameho?

Zdroj textu:www.clowers.blog.cz
Zdroj obrázků:www.zabkalucka.sblog.cz

Bleach-recenze

29. července 2010 v 15:03 | Nami
Tak tohle je jedno z prvních anime,co jsem viděla ^^

Kurosaki Ichigo je 15-ti letý normální kluk až na jednu věc, že od narození vidí duchy. Žije se svým otcem a dvěma sestrami. Jednoho dne mu však do okna vejde holka oblečená v černém kimonu. Jmenuje se Kuchiki Rukia a je shinigami - bůh smrti který ničí zlé duchy - Hollow a tím chrání ty dobré. Rukia je ůplně vedle z toho, že ji Ichigo vidí ale moc času na uvažování nemá, protože duch kterého přišla zničit napadl Ichigovu rodinu. V bitvě je však Rukia zraněna a nemůže dál bojovat. Proto se uchýlí ke krajnímu řešení daruje (nebo spíše pujčí) svou sílu Ichigovi, který díky tomu Hollow porazí. Má to však jeden háček. Rukia se teď nemůže vrátit do Soul Society (domov všech shinigami) a musí zůstat ve falešném těle na zemi jako jeho nová spolužačka. Taky nemůže vykonávat práci shinigami a proto ji za ni dělá Ichigo. Tahle nová práce mu přinese spoustu nepřátel ale i přátel. Například Ichida Uryuu - posledního z rodu Quincy, který nenávidí shinigami ale nakonec se stane jedním z Kurosakiho nejlepších přátel. Za povšimnutí stojí také Orichime Inoue, která sice sem tam vypadá jako načinčaná princeznička ale když jde do tuhého umí pomoc a poslední z téhle partie Chad, obr s dobrým srdcem. To by však nebylo japonské anime (nebo manga) kdyby se nestalo i něco víc. Tím, že Rukia dala svou sílu Ichigovi porušila pravidla Soul Society a má být za ně patřične potrestána. Úkol přivést ji zpátky do Soul Society dostali členové třetí divize, kapitán Kuchiki Byakuya (který je Rukiin adoptivní bratr) a více - kapitán Abarai Renji (prožil celé dětství s Rukiou a má skoro stejnou osobnost jako Ichigo). Hned je jasné, že dostat ji zpátky nebude tak lehké....


Zdroj obrázků si bohužel nepamatuju ^^"

Téma týdne

29. července 2010 v 11:46 | Nami |  Oznámení z roku 2010
Jistě si většina z vás všimla ostré bitky mezi otaku a tzv."normálními" na srdci blogu v anketě o příští téma týdne. Upřimně,nechápu to !Proč ostatní nemůžou pochopit,že každý má svůj názor,koníček a život ?!Ale oni nééé !Oni se prostě musí na nás otaku vyzuřit a vynadávat,protože příštím tématem nebude něco,čemu rozumí,ale něco novýho o čem se nechtějí nic dozvědět.Alespoň tak jsem to pochopila ^^"
Je fakt,že hádat se o tématu týdne je blbost,ale tady jde o víc-vy "normální"zkuste nás pochopit !(ale ono je to stejně,jako bych mluvila do zdi XD)z toho co jsem si přečetla na srdci vyplývá,že pochopit nechtějí.Jde jim jen o návštěvnost (souhlas s Marky)

Sadness and Sorrow

24. července 2010 v 9:22 | Nami


DA

Po a před XD

23. července 2010 v 15:16 | Nami
Škoda,že uvedli jen Naruta a Sakuru
www.otakuland.cz

Distance

23. července 2010 v 15:14 | Nami
Tak tohle jednou nakreslím :3
www.otakuland.cz

Kakashi s knížkou :D

23. července 2010 v 15:08 | Nami
Každý má nějáký koníček XDZdroj:www.sakurcin.blog.cz